Nebankovní hypotéka

Nebankovní hypotéka spadá do kategorie dynamických, rychlých a velice dostupných finančních produktů. Pokud z jakéhokoliv důvodu nedosáhnete na klasický hypoteční úvěr u bankovní instituce, tak se vám otevírají dveře do nebankovních společností, které mají sice vyšší úrokové sazby, ale za to získáte neochvějnou jistotu, že na úvěr dosáhnete.

Hypoteční úvěr se řadí do dlouhodobých a velmi smysluplných půjček. Celou problematiku je dobré řádně prokonzultovat s odborníkem a nalézt na trhu to nejlepší řešení pero vaší situaci. Nebankovní hypotéka je zde pro všechny klienty, kteří jsou např. zapsány v centrálním registru dlužníků. Právě kvůli této skutečnosti narazíte na odmítavý postoj při schvalování úvěru v klasické bankovní instituci.

Jakmile tedy nemáte možnost, jak získat klasický hypoteční úvěr v bance, tak svou pozornost přeneste do benevolentního sektoru nebankovních společností. Půjčky zde poskytují soukromí investoři a firmy.  U tohoto produktu nemusíte prokazovat účelovost půjčky a je úplně jedno, na co peníze potřebujete. Od vysněného cíle vás dělí pouze potřeba peněz a vhodné míst, kde vám váš úvěr schválí. Půjčka je ve většině případů možná už od velice nízké cenové hranice. Mnohdy není ani výše úvěru limitována. Bez dokládání příjmů, bez nahlížení do bankovních registrů. Tímto způsobem probíhá velice pohodlný schvalovací proces.

Nebankovní hypotéka je vhodným řešením pro každého, kdo potřebuje získat větší obnos financí a bankovní společnosti se k němu otáčejí zády. Sestavení splátkového kalendáře je velice obdobné jako u klasického hypotečního úvěru a jeho průběh si vypočítáte pomocí hypoteční kalkulačky. Podle svých aktuálních možností a dlouhodobých předpokladů se rozvrstvíte splátky na vámi určené období. Podle toho se samozřejmě bude odvíjet výše měsíční splátky.