Americká hypotéka

Americká hypotéka spadá do oblasti neúčelových úvěrů a právě z těchto důvodů můžete tímto produktem financovat veškeré své potřeby. Americká hypotéka sebou přináší celou řadu výhod, pro které se na českém trhu stala tolik oblíbenou.

Nemusíte dlouhodobě spořit, a přesto dostanete své peníze na cokoliv. Oproti spotřebitelským účtům zde natrefíte na velice příznivou úrokovou sazbu. Úvěr lze bez jakýchkoliv sankcí předčasně splatit. Nenaleznete zde žádné skryté penalizace. Určitě oceníte i vstřícný krok v podobě nenutnosti si zřizovat životní pojištění, které je u standardních hypotečních úvěrů vyžadováno. Nemovitost, kterou jste si díky americké hypotéce zakoupili, můžete kdykoliv prodat. Od smlouvy lze do 14 dnů odstoupit bez udání důvodů.

Americká hypotéka je velice flexibilní a nikomu nemusíte prokazovat účelovost dané půjčky. Postačí pouze projevit zájem, projít velice rychlým schvalovacím řízením a těšit se ze zapůjčených peněz. Tento finanční produkt je poskytován až do výše 70% zástavního práva a lze ho čerpat už od 200 tisíc korun do 5 milionů. Americká hypotéka vyžaduje zástavní právo v rámci vaší zkolaudované nemovitosti, jako je rodinný dům, byt či bytový dům ať už ve vašem osobním vlastnictví nebo rodičů popřípadě dětí. Nemovitost musí ležet na území České republiky a být řádně zapsaná na katastrálním úřadě. Bez této položky nelze čerpat výhod americké hypotéky jako takové. Nemovitost nesmí být samozřejmě zatížena zástavním právem.  Splátkový kalendář lze rozvrstvit od tří do 30 let. Zároveň musí být poskytnutý úvěr splacen do 70ti let vašeho věku. Kdykoliv v průběhu splácení můžete půjčku zcela či částečně splatit. Hypoteční kalkulačka Vám pomůže vypočítat zůstatek úvěru v kterémkoliv měsíci splácení hypotéky. Tento krok není opředen žádnou sankcí, proto se nemusíte obávat žádné skryté penalizace. Mimo jiné se vám i příjemně sníží náklady.